Zirh
Maxi Plazma
Temizlik
Ürünleri

>>  Ayrıntılı Bilgi İçin Arayın
Tel: +90 542 838 24 94
  Tel: +90 224 246 51 81

    


>>  Adres:
Yeni Karaman Mh.Orta Sk No:22 Osmangazi/Bursa
>>  Web:
www.maxiplazma.com

İletişim formu için tıklayın
www.maxiplazma.com ©2009 - 2011- Temizlik Ürünleri - Tüm Hakları Saklıdır.
>>   E-Posta
info@zirh.com
ÜRÜNLER
KULLANIM ŞEKLİ
Lekenin üzerine bir miktar MaxiPlazma çok amaçlı leke sökücü püskürtülüp lekenin üzerini temiz bir bez (havlu) ile oavalayarak siliniz. Lekenin havlu üzerine geçtiğini göreceksiniz. Pas küf yapışkan bant lekelerinde bulaşık süngeri sert yüzeyi ile ovalayarak temizleyiniz.

KULLANIM ALANLARI
Oto İç Döşeme - Taban - Tavan Halısı - Koltuk ve Kapı Döşemeleri - Torpido Temizliği - Jant ve Motor Temizliği - Beyaz Eşya - Aspiratör - Klima - Halı - Koltuk - Duvar Temizliği - Giyim Eşyaları - Yağ - Kan - Mürekkep - Kahve - Çay - Vişne suyu lekeleri - PVC Kapı Pencere - Ahşap Mobilya ve Laminant Parke - Fayans ve Derz Araları - Ofis Mobilya ve Malzemeleri - LCD ve Plazma TV  Dış Temizliği - Sigara Nikotin İzleri - Duvar - Baca - Kurum Temizliği - Kombi - Doğalgaz Sobaları - Pas Küf Bant Yapışkan Lekeleri - Zirai İlaç (Göz Taşı Lekesi) Spor Ayakkabı Temizliği gibi alanlarda kullanılabilir.
MAXİ PLAZMA ÇOK AMAÇLI LEKE SÖKÜCÜ
Mucize Temizlik ( Nano Teknoloji )
LKS -900 ml
KLKS - 1200 ml
LKS -500 ml
PRF - 500 ml
MAXİ PLAZMA OTO VE ODA PARFÜMÜ
Günboyu Ferahlık
   Nano teknoloji ürünüdür. Kirlerin atomlarından çok daha küçük olan aktif maddeler kirleri birkaç saniye içerisinde yüzeyden kaldırarak mükemmel bir temizlik sağlar.
Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz
Resmi büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz
KULLANIM ŞEKLİ     

Kullanacağınız alanı iyice havalandırdıktan sonra bir kaç kere sıkmanız yeterli olacaktır . Kalıcılığını uzun süre korur. Kötü kokuları giderir. Evinizde , ofisinizde ve aracınızda , size kalıcı bir ferahlık sağlar. 
Doğal çiçek ve meyve esanslarından üretilmiştir...
MAXİ PLAZMA
OTO TORPİDO VE LASTİK PARLATICI
İnanılmaz Parlaklık


KULLANIM ŞEKLİ

    Yüksek performans için kullanılacak alanın , kuru ve temiz olması gerekir. Yumuşak sünger veya tüy bırakmayan beze püskürterek parlatılacak yüzeye sürünüz . Uzun süreli kalıcı parlaklık sağlar. Silikon içermez.
Resmi büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz
LSP - 500 ml
DT - 900 ml
MAXİ PLAZMA DÖŞEME TEMİZLEYİCİ
Mucize Temizlik ( Nano Teknoloji )
KULLANIM ŞEKLİ     

Kirli bölgeye bir miktar, MAXİ PLAZMA Döşeme Temizleyici püskürtüp temiz bir bez ( havlu ) ile ovalayarak siliniz. Gerekli durumlarda yumuşak kıllı bir fırça ile uygulama yapabilirsiniz .

KULLANIM ALANLARI

Oto İç Döşeme - Koltuk ve Kapı Döşemeleri - Tavan ve Taban Halısı Temizliği - Yağ, Kan , Mürekkep , Çay , Kahve, Vişne Suyu Lekeleri - Ev Mobilya Döşemeleri - Koltuk ve Kanepe - her türlü Halı ve Kilimin temizliğinde kullanılır. Ayrıca halı yıkama makineleri ile yapılan yıkamalar için mükemmel bir üründür.
Resmi büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz